Moja dzisiejsza improwizacja śniadaniowa. Nie mogłam sobie odmówić już prawie ostatnich świeżych truskawek z ogródka rodziców. Do tego arbuz i klasycznie, jak to na RawTill4, mnóstwo węglowodanów z bananów i daktyli.
5 bananów
pół szklanki namoczonych daktyli
1-2 plastry arbuza
szklanka truskawek
łyżeczka zmielonego maku
woda
Wszystko wrzucamy do blendera kielichowego i miksujemy. Smoothie jest dość orzeźwiające, ale dla wzmocnienia efektu możemy dodać kilka kostek lodu i świeżą miętę. Smacznego!
Haha, zwiększałam liczbę bananów stopniowo, zaczynałam właśnie od dwóch. Na początku trochę trudno było mi zmienić swoje nastawienie, bo przecież od zawsze nam się wmawia, że banany tuczą. A teraz się okazuje że nie, a w dodatku dają nam mnóstwo energii i bardzo szybko spalamy te węglowodany ;D
3 komentarze
Musiał być przepyszny! Swoją drogą niesamowite to z bananami. Ja po dwóch jestem pełna a tu aż 5! :O
OdpowiedzUsuńHaha, zwiększałam liczbę bananów stopniowo, zaczynałam właśnie od dwóch. Na początku trochę trudno było mi zmienić swoje nastawienie, bo przecież od zawsze nam się wmawia, że banany tuczą. A teraz się okazuje że nie, a w dodatku dają nam mnóstwo energii i bardzo szybko spalamy te węglowodany ;D
UsuńTo ja się bardzo cieszę w takim razie bo banany są moim ulubionym owocem! ;-)
UsuńUwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.