Kocieuszy | wegański styl życia: Zakupy w Evergreen + dwa bonusy

Zakupy w Evergreen + dwa bonusy

22:05Ser Violife
Violife zdecydowanie wygrał w rankingu moich ulubionych wegańskich serów. Smakował mi zarówno na "surowo", jak i na ciepło.


Zmiany zmiany
Zakochałam się w Kosmosie ;)


Płatki drożdżowe


Tofu z promocji


Deserki ryżowe


+dwa bonusy ;)

ciastka zbożowe z Biedronki

Nie miałam pojęcia, że są wegańskie! Byłam przekonana, że, jak większość słodyczy na naszym rynku, mają w składzie jakąś serwatkę, a tu taka miła niespodzianka.


ChaiKola

Zobaczyłam ją wczoraj na facebooku BEST SELERA i zdecydowałam, że muszę ją zdobyć (swoją drogą, BEST SELERA też muszę odwiedzić, mam nawet tam całkiem po drodze). Przyznam szczerze, że spodziewałam się bardziej korzennego smaku, takiego jak w chai latte, ale nie jest źle. Przypomina mi trochę clubmate. Cena w Carrefourze na Powiślu to jakieś 3 z groszami. Podobno można też ją znaleźć w Piotrach i Pawłach (podobno nawet taniej!) :>

 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Kocham evergreena <3 Muszę się tam wybrać po to tofu, bo jest przecudowne. Wypadałoby tez uzupełnić zapas karobu. A o Bonitkach wiedziałam wcześniej. Dobre?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja już się nie mogę doczekać serowych zakupów. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Chyba. Wszystkim smakuje ten ser do pizzy a my z siostrą mamy przy nim odruch, no wiadomo jaki. Za to naturalny, cheddar i ziołowy są BOSKIE:)

    OdpowiedzUsuń